“Cannelle Bakery” pīrādziņi ar kūpinātu gaļu

piragi-ar-galju„Kas gan ir Līgo svētki bez pīrādziņiem!”, Jūs teiksiet un tā būs taisnība, jo pīrādziņi ar gaļu ir latviešu virtuves klasiska. Mēs tos ēdam kā svētkos tā arī ikdienā, mēs par tiem stāstām ārzemju viesiem un iesakām nogaršot. Es nezinu kā Jums, bet man pīrādziņi ar gaļu jau kopš bērnības asociējas ar dažādiem latviešu tradicionālajiem svētkiem, kā piemēram, Līgo svētkiem, kad lielā māla bļodā tika gatavota mīkla un visa ģimene kopā taisīja pīrādziņus. Tāpēc manā ģimenē bez pīrādziņiem nav iedomājami lielāki vai mazāki svētki.

Ja agrāk gandrīz katrās mājās tika gatavoti pīrāgi, tad mūsdienās situācija ir mainījusies – cilvēki kļuvuši aizņemtāki un varbūt arī mazliet slinkāki… Bet būsim godīgi, dažkārt saimniecēm tas svētku prieks ir tik īss, jo jāpagatavo ļoti daudz un dažādus ēdienus un tas viss beidzas ar to, ka pasākuma laikā nogurums ņem virsroku un svētki tā īsti netiek izbaudīti. Pazīstamas sajūtas? Jāatzīst, ka man pašai tā dažkārt ir gadījies… Tāpēc ir dažādas konditorejas kā, piemēram, Cannelle Bakery, kas var atvieglot mūsdienu saimniecēm gatavošanos svētkiem, piedāvājot dažādus konditorejas izstrādājumus.

Ar ko gan atšķiras Cannelle Bakery pīrādziņi no citiem? Ar to, ka tie tiek piedāvāti saldētā veidā un tādā veidā tiek saglabāti svaigi ilgu laiku. Galvenais ir neaizmirst izņemt no saldētavas un paturēt istabas temperatūrā aptuveni stundu pirms viesu ierašanās vai arī pirms došanās ciemos vai piknikā. Kad pīrādziņi atkusuši, tos var arī uzsildīt cepeškrāsnī, ja vēlas. Jā, tas laikam ir tāds liels pluss šim produktam, jo principā pīrāgus var arī krāsnī nesildīt, ja nevēlas. Atstāj virtuvē uz galda, pagaida stundu un viss- viens, divi un gatavs!

Ja esat no tiem cilvēkiem, kam ēst gatavošana nav hobijs, un visi par to zina, tad iedomājaties, cik pārsteigti būs Jūsu draugi vai Jūsu dzīvesbiedrs, ja sagaidīsiet viņus ar svaigi ceptu pīrādziņu smaržu mājās? Izmēģiniet! Patīkams pārsteigums garantēts!

Kur tos var atrast un cik tie maksā? Pīrādziņu cena lielveikalos ir no 1.50 – 2.00 EUR par iepakojumu. Es tos iegādājos Rīgas Centrāltirgū, bet pilnīgi noteikti tie ir atrodami arī lielveikalu saldētavās.

P.S. Cannelle Bakery piedāvā 2 veidu pīrādziņus- klasiskus un mini pīrādziņus. Mini pīrādziņi būs pat ļoti piemēroti piknikam. Un lai Jūs nemulsina nosaukums „Cannelle Bakery”– visa viņu produkcija ir Latvijas ražojums (precīzāk- gatavoti Saldū). Pārējos beķerejas produktus un plašāku tirdzniecības vietu sarakstu iespējams apskatīt Cannelle Bakery mājas lapā www.cannelle.lv

*publicitātes foto

Lūk, šādi izskatās iepakojumi

20MiniPiradzini_iepakojums10Piradzini_iepakojums

 

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: